07-02-2012
Flessen openen doe je zo!
Een drankje past bij een feestelijk moment en de voorpret begint al bij het openen van de fles. Bierflessen met kroonkurk zijn op veel manieren te openen, zolang je ‘de hefboom’ maar weet te maken. Daarom komen bieropeners in alle soorten en maten en zijn ze zo makkelijk te combineren met andere gadgets. Of je nou simpel, opvallend, grappig of stijlvol wilt: de bieropener is flexibel en kan veel verschillende boodschappen uitdragen.
De kurk in een wijnfles vergt natuurlijk wat meer souplesse en techniek, maar ook hier bestaat een wijde diversiteit aan flesopeners. Van de klassieke kurkentrekker tot de eigentijdsere openers, er is veel te kiezen met zelfs de mogelijkheid van high-tech elektrische wijnopeners. Met die mooie fles wijn en de juiste opener waant de eigenaar zich een ware sommelier. Helemaal wanneer de opener in een luxe wijnset komt, inclusief loodsnijder, stopper en/of schenktuit.
Wat is er immers een beter begin van de feestvreugde dan het stijlvol ontkurken van de fles? Het elegant uitschenken van de drank wordt zo een koud kunstje. Moet de drank ook koud gehouden worden, dan komen wijn- en champagnekoelers goed van pas. Zo geeft u die goede fles net de chique behandeling die deze verdient. Gezelligheid begint met het juiste gereedschap!
Gerelateerde tags